(16) F: Bats Bratislava–Green Gaels 3:8

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2013 / Reportáže / (16) F: Bats Bratislava–Green Gaels 3:8

25.4.2013

Podobně jako ve včerejším utkání se Bats postavili silnějšímu soupeři čelem. Přesto již po první periodě ztráceli na soupeře tři branky a ve druhé části se rozdíl ještě prohloubil. Green Gaels podruhé zvítězili nad Bratislava Bats, tentokrát 8:3.

Zápis/Statistiky | Video

Nulové skóre vydrželo až do šesté minuty, teprve tehdy se trefil Singleton, načež Střecha srovnal. Potom ale Green Gaels vybojovali třígólové vedení. Nejdřív se trefil Smith. O minutu později proklouznul obránci Perron a hladce překonal osamělého gólmana a krátce nato dával gól Pat Saunders. První poločas tak končil za stavu 4:1.

Druhá půle byla také dlouho bezgólová, a to i přes minutové oslabení Slováků. V osmé minutě zvýšil na 5:1 Phillips, ale Slováci bojovali dál. Gól Weisse vrátil Netopýry zpět do hry a tři minuty před koncem zápasu bylo skóre 5:2.

Zbytek hrací doby ale již patřil Kanaďanům. Pat Saunders uklidnil situaci dvěma góly, minutu před koncem pak Lambert utekl s míčkem a z nájezdu zvýšil na 8:2. Porážku zmírnil na 8:3 svou trefou Žipaj.