(42) QF3: LCC Wolves–Green Gaels 3:9

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2013 / Reportáže / (42) QF3: LCC Wolves–Green Gaels 3:9

26.4.2013

Kanadský tým na hřišti výrazně převyšoval mladíky z Radotína a nenechal se zahnat do úzkých ani během svých oslabení. Green Gaels porazili LCC Wolves 9:3.

Zápis/Statistiky | Video

První útok patřil Green Gaels. Míček ale ukořistil Gottwald a povedlo se mu prchnout až před soupeřovu bránu, jenže break se mu gólem zakončit nepodařilo. Potom přišla série gólů do radotínské sítě, skórovali Conrad, Phillips a O'Brien. Ve čtvrté minutě prolomil nulové skóre Wolves Gottwald, který se trefil zdálky, ale rozdíl tří gólů rychle obnovil Singleton.

Na 5:1 zvyšoval Perron. V posledních sekundách před poločasem se zdálky prosadil Bergman, ale stav 5:2 dlouho nevydržel.

Necelou minutu po zahájení druhé periody Pat Saunders posunul skóre na 6:2.

Martínek sice snížil na 6:3, ale zbytek utkání již patřil Green Gaels. Nejprve Pat Saunders vytáhnul lakrosku vysoko a přibil míč za Marešova záda, později pak přidal další dvě branky. Po druhém poločase si tak i přes pět přesilových her Wolves odnesli porážku 3:9.