(43) QF4: Nova Scotia Privateers–London Knights 8:5

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2013 / Reportáže / (43) QF4: Nova Scotia Privateers–London Knights 8:5

26.4.2013

Kanadský tým si po celou dobu zápasu udržel vedení a dokázal, že si zaslouží postup do semifinále víc než celek z Londýna. London Knights podlehli Privateers 8:5.

Zápis/Statistiky | Video

Angličané vkročili do zápasu levou nohou. Skóre otevřel Luke Parker a ve třetí minutě potrestal rozhodčí zákrok Josepha minutovou přesilovkou Privateers. Tu Gallant  překoval v další branku do sítě Rytířů. Třetí gól byl znovu ve prospěch Kanaďanů, tentokrát střílel Axford.

Převaha Privateers trvala až do dvanácté minuty, kdy Meyer vsítil dva slepené góly. Do kabin se šlo za stavu 3:2.

Ve druhé třetině se nejdřív trefil Newton z týmu Privateers. Jakákoli snaha Londýna na srovnání skóre vždy ztroskotala na bleskové odpovědi Jodyho Gormana, který třikrát reagoval na kontaktní anglický gól. Skóre se tak vyšplhalo až na číslice 7:5. Převahu Privateers potvrdil půl minuty před koncem Jamie Dunbar, když ve vlastním oslabení upravil výsledek na 8:5.