(20) G: Megamen Boston–LC Slavia Praha 13:0

Hlavní stránka / Minulé ročníky / 2013 / Reportáže / (20) G: Megamen Boston–LC Slavia Praha 13:0

25.4.2013

Ani poslední zápas v základních skupinách neskončil překvapením - LC Slavia Praha nedokázala konkurovat jednomu z adeptů na celkové vítězství v turnaji a odnesla si drtivou pořážku 13:0.

Zápis/Statistiky | Video

První gól přišel rychle, zařídil ho Scott Prestridge. Slavia se nejdřív celkem úspěšně bránila bostonskému týmu, dokonce ubránila své minutové oslabení, ale přesto si nakonec v první periodě Bryan Bendig vystřílel hattrick a dodal i pátou branku Američanů.

Ve druhém poločase pokračoval diktát Megamen. Zatímco ojedinělé střely Slavie končily na výstroji gólmana Millera, skóre Američanů se zastavilo až na čísle třináct.