Reportáže

(23.4.2014)

B: Deutschland Adler–Polish Eagles 8:3

Polish Eagles po úvodní vysoké prohře s domácími Custodes padli i ve svém druhém utkání. V něm nestačili na Deutschland Adler v poměru 3:8. Za německý tým si připsali hattrick hned dva hráči – Brian Witmer a Cornelius Wächter. více

|   Sekce: Reportáže

(23.4.2014)

C: LimeGreen Riggers–Vienna Monarchs 5:3

Základní skupinu C otevřel duel mezi vídeňskými Monarchs a LimeGreen Riggers. Vyrovnaný souboj nakonec vyzněl lépe pro irský celek, který v závěru rozhodl o vítězství 5:3. více

(23.4.2014)

E: Bundeswehr Lacrosse–Turku Titans 6:4

V utkání mezi finským a německým týmem měl mírnou převahu tým Bundeswehr a odnesl si vítězství 6:4. více

(23.4.2014)

D: TJ Malešice–Glasgow Clydesiders 8:6

V napínavém souboj Pražského a Glasgowského týmu vedli většinu času Skotové, ale ve druhém poločase zachránily Malešice čtyřmi brankami výsledek a zvítězily 8:6. více

(23.4.2014)

B: Custodes–Polish Eagles 15:0

Pořádající tým a loňský vítěz nastoupil ve svém prvním utkání proti Polish Eagles, kteří loni skončili na opačném konci výsledkové listiny – jako předposlední. Gólmani Sika a Mareš s přehledem likvidovali nečetné polské útoky a LC Custodes zvítězili bez zaváhání 15:0. více

(23.4.2014)

G: Bats Bratislava–Team EuroLaxCo 9:1

V prvním utkání turnaje Bats nedovolili nováčkovi turnaje skoro nic. Zatímco hráči francouzského týmu bojovali s nepřesnými přihrávkami, obdrželi od Netopýrů v prvním poločase šest gólů. Ve druhé polovině se převaha Slováků zmírnila, nicméně za záda Dobrého doletěl míček jen jednou a Bats Bratislava si odnesli zasloužené vítězství 9:1. více