Reportáže

(25.4.2014)

W1: LimeGreen Riggers–Nova Scotia Privateers 2:3

Kanaďané celý zápas vedli, ale minutu před koncem se Riggers podařilo vstřelit kontaktní branku a závěr zápasu zdramatizovat. Kanadský gólman byl ovšem v posledních vteřinách svému týmu oporou. Privateers vyhráli 3:2 a na tomto turnaji budou devátí, nebo desátí. více

|   Sekce: Reportáže

(24.4.2014)

Z: Glasgow Clydesiders–Team EuroLaxCo 7:0

Po nepovedeném prvním poločasu se Clydesiders dali dohromady a ukázalo se, že při hře v plném počtu nad francouzským týmem jasně dominují. Vsítili sedm branek a zaznamenali druhé vítězství v miniturnaji poražených týmů. více

(24.4.2014)

EF8: SK Lacrosse Jižní Město–Goldstar Tel Aviv 4:2

Hráči Goldstar Tel Aviv zřejmě doplatili mimo jiné na množství trestných minut v jejich řadách. Jižní Město přesvědčivě soupeře přehrálo a s vítězstvím 4:2 na kontě pokračuje do čtvrtfinále, kde se utká s kanadskými Green Gaels. více

(24.4.2014)

EF7: Nova Scotia Privateers–Vienna Monarchs 5:7

Jedním z těch vyrovnanějších bylo osmifinále mezi Nova Scotia Privateers a Vienna Monarchs. Rakouský tým nakonec zvítězil 7:5 a ve čtvrtfinále se utká s radotínskými Custodes. více

(24.4.2014)

EF6: Turku Titans–Bats Bratislava 6:4

Z osmifinálového utkání slovenského a finského týmu vyšli vítězně Turku Titans. Od páté minuty nepustili soupeře do vedení a zvítězili 6:4. Ve čtvrtfinále změří síly s Kahnawake Rapids. více

(24.4.2014)

Z: Team EuroLaxCo–LCC Wolves 2:3 po sam. nájezdech

Ve vyrovnaném zápase Wolves dlouho vedli, ale pět minut před koncem EuroLaxCo srovnal skóre a rozhodnout musely samostatné nájezdy. První vítězství v turnaji poražených nakonec přece jen připadlo domácímu týmu, který vybojoval skóre 3:2 po samostatných nájezdech. více

(24.4.2014)

Z: Glasgow Clydesiders–Polish Eagles 7:4

Glasgow Clydesiders přehráli polské Eagles 7:4 a v miniturnaji nejslabších týmů si připsali první vítězství. více

(24.4.2014)

EF4: Green Gaels–Bundeswehr Lacrosse 10:2

Green Gaels si v osmifinále poradili s německým Bundeswehrem a vysokým vítězstvím 10:2 se posunuli do bojů o přední příčky. více

(24.4.2014)

EF3: LC Custodes–TJ Malešice 8:2

LC Custodes nedopustili dramatizaci osmifinále a v souboji dvou pražských klubů zvítězili nad Malešicemi 8:2. Radotín tak pokračuje ve své cestě za obhajobou loňského titulu. více

(24.4.2014)

EF2: Pioneers–Deutschland Adler 10:0

Pioneers po několika minutách hry zcela ovládli dění na hřišti a soupeře téměr nepustili do útoku. Nad Deutschland Adler zvítězili 10:0 a postupují do čtvrtfinálových bojů. více

(24.4.2014)

EF1: Kahnawake Rapids–LimeGreen Riggers 4:3

Za nadějný výsledek 3:0 v prvním poločase vděčili Riggers svému brankáři, který odolával irokézským útokům. Druhá polovina utkání ale patřila Rapids, kteří soupeři nastříleli čtyři branky a se skóre 4:3 si zajistili místo v lepší polovině výsledkové listiny. více

(24.4.2014)

G: SK Lacrosse Jižní Město–Bats Bratislava 8:5

O vítězství v základní skupině G si to rozdali Jižní Město a Bratislava Bats. Z vítězství se nakonec radovali Pražané, kteří slovenského soupeře přestříleli 8:5. více