Reportáže

(27.4.2012)

(25) X1: (A3) TJ Malešice – (B4) Turku Titans 8:0

Chvíli trvalo, než se TJ Malešice chopily otěží, ale po gólu Hanzlíka v osmé minutě už Turku Titans nedovolily nic, co by aspoň vzdáleně ohrozilo konečný stav 8:0 pro Malešice. Pražský tým je tak stále ve hře o 9. místo na turnaji. více

|   Sekce: Reportáže

(26.4.2012)

(24) D: Megamen Boston – Dublin Riggers 4:2

Poslední čtvrteční zápas mohl dvojnásobné vítěze turnaje Megamen Boston poslat mimo pavouka vedoucího do finále. V nabité skupině by stačilo, aby je porazili irští Riggers. To se ale v zápase plném emocí, faulů a potyček nestalo, Boston si postup pohlídal a zvítězil 4:2. více

(26.4.2012)

(23) C: Green Gaels – LC Slavia Praha 9:1

V posledním zápase skupiny C nešlo o nic menšího než o prvenství ve skupině. Jak Slavia, tak kanadští Green Gaels měli po dvou výhrách postup jistý. V jejich vzájemném duelu se žádný nečekaný úkaz neobjevil, přes veškerou snahu Slavia jednoznačně prohrála. Mrzet ji to však nemrzí, protože z druhého místa postupuje do čtvrtfinále. více

(26.4.2012)

(22) B: LCC Radotín – Salt Shakerz 7:3

Vítězem skupiny B se stali domácí hráči LCC Radotín, když ve svém posledním zápase zvítězili 7:3. Dlouho vyrovnané utkání rozhodl Radek Skála, který byl střelecky nečekaně při chuti. Američané tak oproti předpokladům nepostoupili do čtvrtfinále. více

(26.4.2012)

(21) A: SK Lacrosse Jižní Město – TJ Malešice 4:3

Vyrovnanou skupinu A po těsném vítězství nad Malešicemi vyhrálo Jižní Město, Malešice tak překvapivě nepostoupily do čtvrtfinále. Rozhodl o tom vyrovnaný a napínavý duel, v němž měli Malešičtí dlouho navrch. Nakonec však skončili v tabulce až na třetím místě. více

(26.4.2012)

(20) D: Nova Scotia Privateers – Old Dogs Plzeň 10:2

Plzeňští Old Dogs sice začali slibně, a šli dokonce do vedení, po zbytek duelu ale dominovaly kanadský důraz, rychlost a sehranost. Plzeň neměla moc šancí a Privateers se bez jakýchkoli komplikací právem korunovali za víteze "skupiny smrti," za niž bylo déčko považováno. Plzeň může těšit, že v druhém poločase místo očekávaného debaklu celkem dlouho drželi brankový rozdíl pořád relativně na uzdě. více

(26.4.2012)

(19) C: Landsharks – German Gents 8:2

German Gents si připsali první výhru na turnaji. Německý výběr porazil americké Landsharks 8:2 a zajistili si první tři body v letošním ročníku memoriálu. více

(26.4.2012)

(18) B: Turku Titans – Bats Bratislava 0:3

Bats Bratislava si připsali druhé vítězství na memoriálu. Slovenský tým si s přehledem poradil s finským Turku Titans a vyhrál 3:0. více

(26.4.2012)

(17) A: TJ Malešice – London Knights 0:3

Pražské Malešice nestačily na London Knights. O nečekanou výhru Angličanů 3:0 se velkou měrou zasloužil výborně chytající český gólman Jakub Mareš. více

(26.4.2012)

(16) C: LC Slavia Praha – Landsharks 5:3

Slavia si připsala druhé vítězství v turnaji. Po triumfu nad German Gents získala ve čtvrtek skalp amerických Landsharks, které porazila 5:3. více

(26.4.2012)

(15) B: Salt Shakerz – Turku Titans 13:1

Američtí Salt Shakerz si museli na první tři body v turnaji počkat až do druhého zápasu. V něm ale jednoznačně porazili Turku Titans s několika Čechy a Poláky v sestavě 13:1. více

(26.4.2012)

(14) A: London Knights – Vienna Cherokees 3:2

První vyrovnané čtvrteční klání mělo nízký výsledek 3:2 pro London Knights. První poločas diváky moc nepobavil. Padl jen jeden gól do rakouské brány. Mnohem zajímavější byl závěr zápasu, kdy šli devadesát sekund před koncem Cherokees do přesilovky a skutečně snížili na 3:2, vyrovnávací gól už ale dát nestihli. více